TC1262-3.3VEBTR
DigiKeys produktnummer
TC1262-3.3VEBTR-ND - Tape og spole (TR)
TC1262-3.3VEBCT-ND - Båndavsnitt (CT)
TC1262-3.3VEBDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
TC1262-3.3VEBTR
Beskrivelse
IC REG LINEAR 3.3V 500MA DDPAK-3
Produsentens standard leveringstid
7 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 500mA DDPAK-3
EDA-/CAD-modeller
TC1262-3.3VEBTR Modeller
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
PSRR
64dB (1kHz)
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Kapsling
TO-263-4, D2PAK (3 ledere + plate), TO-263AA
Spenning - inngang (maks)
6V
Leverandørens enhetsforpakning
DDPAK-3
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V
Baseproduktnummer
Spenningsbortfall (maks)
0.65V ved 500mA