PIC32MX795F512H-80I/MR
DigiKeys produktnummer
PIC32MX795F512H-80I/MR-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC32MX795F512H-80I/MR
Beskrivelse
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64VQFN
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
MIPS32® M4K™ PIC® 32MX Mikrostyringer IC 32-biters 80MHz 512KB (512K x 8) FLASH 64-VQFN (9x9)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PIC32MX795F512H-80I/MR Modeller
RAM-størrelse
128K x 8
Emballasje
Rør
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2,3V – 3,6V
Dataomformere
A/D 16x10b
DigiKey-programmerbar
Verifisert
Kjerneprosessor
MIPS32® M4K™
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
80MHz