PIC18F2550-I/SP
DigiKeys produktnummer
PIC18F2550-I/SP-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC18F2550-I/SP
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28SPDIP
Produsentens standard leveringstid
5 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® 18F Mikrostyringer IC 8-bit 48MHz 32KB (16K x 16) FLASH 28-SPDIP
EDA-/CAD-modeller
PIC18F2550-I/SP Modeller
Emballasje
Rør
RAM-størrelse
2K x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
4,2V – 5,5V
Dataomformere
A/D 10x10b
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
48MHz
Monteringstype
Gjennomgående hull
Konnektivitet
I2C, SPI, UART/USART, USB
Leverandørens enhetsforpakning
28-SPDIP
Tilleggsutstyr
Spenningsfallregistrering/nullstilling (brown-out detect/reset), HLVD, POR, PWM, WDT
Kapsling
28-DIP (0,300", 7,62mm)