PIC16F676T-I/SL
DigiKeys produktnummer
PIC16F676T-I/SLTR-ND - Tape og spole (TR)
PIC16F676T-I/SLCT-ND - Båndavsnitt (CT)
PIC16F676T-I/SLDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC16F676T-I/SL
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 14SOIC
Produsentens standard leveringstid
11 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® 16F Mikrostyringer IC 8-bit 20MHz 1,75KB (1K x 14) FLASH 14-SOIC
EDA-/CAD-modeller
PIC16F676T-I/SL Modeller
EEPROM-størrelse
128 x 8
Serie
RAM-størrelse
64 x 8
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2V – 5,5V
Delestatus
Aktiv
Dataomformere
A/D 8x10b
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Monteringstype
Overflatemontering
Hurtighet
20MHz
Leverandørens enhetsforpakning
14-SOIC
Tilleggsutstyr
Spenningsfallregistrering/nullstilling (brown-out detect/reset), POR, WDT
Kapsling
14-SOIC (0,154", 3,90mm bredde)