PIC18F4550-I/P
DigiKeys produktnummer
PIC18F4550-I/P-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC18F4550-I/P
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 40DIP
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® 18F Mikrostyringer IC 8-bit 48MHz 32KB (16K x 16) FLASH 40-PDIP
EDA-/CAD-modeller
PIC18F4550-I/P Modeller
EEPROM-størrelse
256 x 8
Emballasje
Rør
RAM-størrelse
2K x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
4,2V – 5,5V
Dataomformere
A/D 13x10b
Oscillatortype
Intern
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
48MHz
Monteringstype
Gjennomgående hull
Konnektivitet
I2C, SPI, UART/USART, USB
Leverandørens enhetsforpakning
40-PDIP
Tilleggsutstyr
Spenningsfallregistrering/nullstilling (brown-out detect/reset), HLVD, POR, PWM, WDT
Kapsling
40-DIP (0,600", 15,24mm)