PIC16F59-I/P
DigiKeys produktnummer
PIC16F59-I/P-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC16F59-I/P
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 3KB FLASH 40DIP
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® 16F Mikrostyringer IC 8-bit 20MHz 3KB (2K x 12) FLASH 40-PDIP
EDA-/CAD-modeller
PIC16F59-I/P Modeller
RAM-størrelse
134 x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2V – 5,5V
Oscillatortype
Ekstern
DigiKey-programmerbar
Verifisert
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Kjerneprosessor
PIC
Monteringstype
Gjennomgående hull
Kjernestørrelse
8-bit
Leverandørens enhetsforpakning
40-PDIP
Hurtighet
20MHz
Kapsling
40-DIP (0,600", 15,24mm)