PIC16F54-I/P
DigiKeys produktnummer
PIC16F54-I/P-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC16F54-I/P
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 768B FLASH 18DIP
Produsentens standard leveringstid
5 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® 16F Mikrostyringer IC 8-bit 20MHz 768B (512 x 12) FLASH 18-PDIP
EDA-/CAD-modeller
PIC16F54-I/P Modeller
RAM-størrelse
25 x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2V – 5,5V
Oscillatortype
Ekstern
DigiKey-programmerbar
Verifisert
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Kjerneprosessor
PIC
Monteringstype
Gjennomgående hull
Kjernestørrelse
8-bit
Leverandørens enhetsforpakning
18-PDIP
Hurtighet
20MHz
Kapsling
18-DIP (0,300", 7,62mm)