PIC12F519-I/P
DigiKeys produktnummer
PIC12F519-I/P-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC12F519-I/P
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 1.5KB FLASH 8DIP
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® 12F Mikrostyringer IC 8-bit 8MHz 1,5KB (1K x 12) FLASH 8-PDIP
EDA-/CAD-modeller
PIC12F519-I/P Modeller
Kategori
Programminnestørrelse
RAM-størrelse
41 x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2V – 5,5V
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Monteringstype
Gjennomgående hull
Leverandørens enhetsforpakning
8-PDIP
Hurtighet
8MHz
Kapsling
8-DIP (0,300", 7,62mm)