PIC16F57-I/SP
DigiKeys produktnummer
PIC16F57-I/SP-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC16F57-I/SP
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 3KB FLASH 28SPDIP
Produsentens standard leveringstid
5 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® 16F Mikrostyringer IC 8-bit 20MHz 3KB (2K x 12) FLASH 28-SPDIP
EDA-/CAD-modeller
PIC16F57-I/SP Modeller
RAM-størrelse
72 x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2V – 5,5V
Oscillatortype
Ekstern
DigiKey-programmerbar
Verifisert
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Kjerneprosessor
PIC
Monteringstype
Gjennomgående hull
Kjernestørrelse
8-bit
Leverandørens enhetsforpakning
28-SPDIP
Hurtighet
20MHz
Kapsling
28-DIP (0,300", 7,62mm)