PIC16F15313T-I/SN
DigiKeys produktnummer
PIC16F15313T-I/SNTR-ND - Tape og spole (TR)
PIC16F15313T-I/SNCT-ND - Båndavsnitt (CT)
PIC16F15313T-I/SNDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC16F15313T-I/SN
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 8SOIC
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrostyringer IC 8-bit 32MHz 3,5KB (2K x 14) FLASH 8-SOIC
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PIC16F15313T-I/SN Modeller
RAM-størrelse
256 x 8
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
Dataomformere
A/D 5x10b; D/A 1x5b
DigiKey-programmerbar
Verifisert
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Monteringstype
Overflatemontering
Hurtighet
32MHz
Leverandørens enhetsforpakning
8-SOIC
Kapsling
8-SOIC (0,154", 3,90mm bredde)