PIC16F15313-I/SN
DigiKeys produktnummer
PIC16F15313-I/SN-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC16F15313-I/SN
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 8SOIC
Produsentens standard leveringstid
7 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrostyringer IC 8-bit 32MHz 3,5KB (2K x 14) FLASH 8-SOIC
RAM-størrelse
256 x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
Dataomformere
A/D 5x10b; D/A 1x5b
DigiKey-programmerbar
Verifisert
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Monteringstype
Overflatemontering
Hurtighet
32MHz
Leverandørens enhetsforpakning
8-SOIC
Kapsling
8-SOIC (0,154", 3,90mm bredde)