CGRA4004-G
DigiKeys produktnummer
641-1017-2-ND - Tape og spole (TR)
641-1017-1-ND - Båndavsnitt (CT)
641-1017-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CGRA4004-G
Beskrivelse
DIODE STANDARD 400V 1A DO214AC
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 400 V 1A Overflatemontering DO-214AC (SMA)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CGRA4004-G Modeller
Kategori
Hurtighet
Standard gjenoppretting >500ns, > 200mA (Io)
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
5 µA @ 400 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Delestatus
Aktiv
Kapsling
Teknologi
Leverandørens enhetsforpakning
DO-214AC (SMA)
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
400 V
Driftstemperatur - kobling
-55°C – 150°C
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
1A
Baseproduktnummer
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
1.1 V @ 1 A