MIC5366-1.2YMT-TZ | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | MIC5366-1.2YMT-TZ |
Beskrivelse | IC REG LINEAR 1.2V 150MA 4-TMLF |
Produsentens standard leveringstid | 7 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 150mA 4-TMLF® (1x1) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | MIC5366-1.2YMT-TZ Modeller |
Kategori | Strøm – utgang |
Produsent | Strøm - hvilestrøm (Iq) 39 µA |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | PSRR 80dB – 65dB (1kHz – 10kHz) |
Delestatus Aktiv | Styringsfunksjoner Aktivere |
Utgangskonfigurasjon | Beskyttelsesfunksjoner Overstrøm, Overtemperatur |
Utgangstype | Driftstemperatur -40°C – 125°C |
Antall regulatorer 1 | Monteringstype Overflatemontering |
Spenning - inngang (maks) 5,5V | Kapsling 4-UDFN-eksponert plate, 4-TMLF® |
Spenning - utgang (min./fast) 1,2V | Leverandørens enhetsforpakning 4-TMLF® (1x1) |
Spenningsbortfall (maks) 0.38V ved 150mA | Baseproduktnummer |