MIC5365-1.2YMT-TZ er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Microchip Technology
På lager: 0
Datablad
Similar
Rohm Semiconductor
På lager: 4 988
Datablad
Similar
Rohm Semiconductor
onsemi
onsemi
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 150mA 4-TMLF® (1x1)
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
MIC5365-1.2YMT-TZ
DigiKeys produktnummer
MIC5365-1.2YMT-TZ-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
MIC5365-1.2YMT-TZ
Beskrivelse
IC REG LINEAR 1.2V 150MA 4-TMLF
Produsentens standard leveringstid
9 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
MIC5365-1.2YMT-TZ Modeller
Kategori
Strøm – utgang
Produsent
Strøm - hvilestrøm (Iq)
39 µA
Emballasje
Tape og spole (TR)
PSRR
80dB – 65dB (1kHz – 10kHz)
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Kapsling
4-UDFN-eksponert plate, 4-TMLF®
Spenning - utgang (min./fast)
1,2V
Leverandørens enhetsforpakning
4-TMLF® (1x1)
Spenningsbortfall (maks)
0.38V ved 150mA