BU12UA3WNVX-TL
DigiKeys produktnummer
BU12UA3WNVX-TLTR-ND - Tape og spole (TR)
BU12UA3WNVX-TLCT-ND - Båndavsnitt (CT)
BU12UA3WNVX-TLDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BU12UA3WNVX-TL
Beskrivelse
IC REG LIN 1.2V 300MA 4SSON
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 300mA SSON004X1010
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
BU12UA3WNVX-TL Modeller
Kategori
Strøm – utgang
Produsent
Strøm - hvilestrøm (Iq)
90 µA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
PSRR
70dB (1kHz)
Delestatus
Ikke for nye utførelser
Styringsfunksjoner
Aktivere
Utgangskonfigurasjon
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur
Utgangstype
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Antall regulatorer
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Kapsling
4-UDFN-eksponert plate
Spenning - utgang (min./fast)
1,2V