MIC5209-3.6YS er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Microchip Technology
På lager: 211
Datablad
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 500mA SOT-223-3
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
MIC5209-3.6YS
DigiKeys produktnummer
576-2371-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MIC5209-3.6YS
Beskrivelse
IC REG LIN 3.6V 500MA SOT-223-3
Produsentens standard leveringstid
7 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Datablad
EDA-/CAD-modeller
MIC5209-3.6YS Modeller
Kategori
Strøm – utgang
Produsent
Strøm - hvilestrøm (Iq)
170 µA
Emballasje
Rør
Strøm - forsyning (maks)
25 mA
Delestatus
Aktiv
PSRR
75dB (120Hz)
Utgangskonfigurasjon
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur, Omvendt polaritet
Utgangstype
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Spenning - inngang (maks)
16V
Kapsling
TO-261-4, TO-261AA
Spenning - utgang (min./fast)
3,6V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-223-3
Spenningsbortfall (maks)
0.6V ved 500mA