PTS645SM43-2 LFS
PTS645SM43-2 LFS
PTS645SM43-2 LFS
DigiKeys produktnummer
CKN10899-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PTS645SM43-2 LFS
Beskrivelse
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Detaljert beskrivelse
Taktilbrytere SPST-NO Toppaktivert Gjennomgående hull
EDA-/CAD-modeller
PTS645SM43-2 LFS Modeller
Kategori
Aktuatorhøyde av kretskort, vertikal
4,30mm
Termineringsstil
PC-pinne
Emballasje
Bulk
Omriss
6,00mm x 6,00mm
Driftskraft
160gf
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Kontaktklassifisering ved spenning
0.05A ved 12VDC