MIC5209-3.6YS-TR
DigiKeys produktnummer
150-MIC5209-3.6YS-TR-ND - Tape og spole (TR)
150-MIC5209-3.6YS-TRCT-ND - Båndavsnitt (CT)
150-MIC5209-3.6YS-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MIC5209-3.6YS-TR
Beskrivelse
IC REG LIN 3.6V 500MA SOT-223-3
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 500mA SOT-223-3
EDA-/CAD-modeller
MIC5209-3.6YS-TR Modeller
Kategori
Strøm – utgang
Produsent
Strøm - hvilestrøm (Iq)
170 µA
Strøm - forsyning (maks)
25 mA
Delestatus
Aktiv
PSRR
75dB (120Hz)
Utgangskonfigurasjon
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur, Omvendt polaritet
Utgangstype
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Spenning - inngang (maks)
16V
Kapsling
TO-261-4, TO-261AA
Spenning - utgang (min./fast)
3,6V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-223-3
Spenningsbortfall (maks)
0.6V ved 500mA