MCP1812AT-033/TT er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Microchip Technology
På lager: 31 976
Datablad
Similar
Diodes Incorporated
På lager: 21 670
Datablad
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 300mA SOT-23-3
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
MCP1812AT-033/TT
DigiKeys produktnummer
MCP1812AT-033/TTTR-ND - Tape og spole (TR)
MCP1812AT-033/TTCT-ND - Båndavsnitt (CT)
MCP1812AT-033/TTDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MCP1812AT-033/TT
Beskrivelse
IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT23-3
Produsentens standard leveringstid
11 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
MCP1812AT-033/TT Modeller
Kategori
Strøm - hvilestrøm (Iq)
0.5 µA
Produsent
Strøm - forsyning (maks)
220 µA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
PSRR
50dB (1kHz)
Delestatus
Aktiv
Styringsfunksjoner
Aktivere
Utgangskonfigurasjon
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm
Utgangstype
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TJ)
Antall regulatorer
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Kapsling
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-3
Spenningsbortfall (maks)
0.6V ved 300mA