MIC5504-3.3YM5-TR
DigiKeys produktnummer
576-4764-2-ND - Tape og spole (TR)
576-4764-1-ND - Båndavsnitt (CT)
576-4764-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MIC5504-3.3YM5-TR
Beskrivelse
IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT23-5
Produsentens standard leveringstid
50 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 300mA SOT-23-5
EDA-/CAD-modeller
MIC5504-3.3YM5-TR Modeller
PSRR
60dB (1kHz)
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Kapsling
SC-74A, SOT-753
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-5
Spenningsbortfall (maks)
0.38V ved 300mA