AP130-33RG-7 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | AP130-33RG-7 |
Beskrivelse | IC REG LINEAR 3.3V 300MA SC-59R |
Produsentens standard leveringstid | 20 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 300mA SC-59R |
Datablad | Datablad |
Kategori | Strøm – utgang |
Produsent | Strøm - hvilestrøm (Iq) 100 µA |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | PSRR 58dB (100Hz) |
Delestatus Aktiv | Beskyttelsesfunksjoner Overstrøm, Overtemperatur, Kortslutning |
Utgangskonfigurasjon | Driftstemperatur -40°C – 85°C (TA) |
Utgangstype | Monteringstype Overflatemontering |
Antall regulatorer 1 | Kapsling TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
Spenning - inngang (maks) 5,5V | Leverandørens enhetsforpakning SC-59R |
Spenning - utgang (min./fast) 3,3V | Baseproduktnummer |
Spenningsbortfall (maks) 0.5V ved 300mA |