DSC1004CI5-050.0000T er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Microchip Technology
På lager: 97
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Microchip Technology
På lager: 0
Datablad
På lager: 97
På lager: 54
På lager: 0
50 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,7V – 3,6V Standby (slå av) 4-VDFN
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
Microchip Technology MEMS and Crystal Oscillator Solutions PIO | DigiKey
DSC1004CI5-050.0000T
DigiKeys produktnummer
150-DSC1004CI5-050.0000T-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DSC1004CI5-050.0000T
Beskrivelse
MEMS OSCILLATOR LOW POWER -40C-8
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Forsyningsspenning
1,7V – 3,6V
Produsent
Frekvensstabilitet
±10ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballasje
Remse
Strøm - forsyning (maks)
10,5mA
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Baseresonator
Kapsling
4-VDFN
Type
Leverandørens enhetsforpakning
4-VDFN (3,2x2,5)
Frekvens
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Funksjon
Standby (slå av)
Høyde - sittende (maks)
0,035" (0,90mm)