DSC1003CL5-050.0000 er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Microchip Technology
På lager: 97
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Microchip Technology
På lager: 54
Datablad
På lager: 0
På lager: 0
50 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,7V – 3,6V Standby (slå av) 4-VDFN
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
Microchip Technology MEMS and Crystal Oscillator Solutions PIO | DigiKey
DSC1003CL5-050.0000
DigiKeys produktnummer
150-DSC1003CL5-050.0000-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DSC1003CL5-050.0000
Beskrivelse
MEMS OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Forsyningsspenning
1,7V – 3,6V
Produsent
Frekvensstabilitet
±10ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Strøm - forsyning (maks)
10,5mA
Type
Leverandørens enhetsforpakning
4-VDFN (3,2x2,5)
Frekvens
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Funksjon
Standby (slå av)
Høyde - sittende (maks)
0,035" (0,90mm)