DSC1001DI3-024.0000 er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Microchip Technology
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Microchip Technology
På lager: 0
Datablad
24 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,7V – 3,6V Standby (slå av) 4-VDFN
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
DSC1001DI3-024.0000
DigiKeys produktnummer
150-DSC1001DI3-024.0000-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DSC1001DI3-024.0000
Beskrivelse
MEMS OSC XO 24.0000MHZ CMOS SMD
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Forsyningsspenning
1,7V – 3,6V
Produsent
Frekvensstabilitet
±20ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballasje
Remse
Strøm - forsyning (maks)
8mA
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Baseresonator
Kapsling
4-VDFN
Type
Størrelse/dimensjon
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Frekvens
Høyde - sittende (maks)
0,035" (0,90mm)