DSA1001DI3-024.0000TVAO er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Datablad
24 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,7V – 3,6V Standby (slå av) 4-VDFN
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
DSA1001DI3-024.0000TVAO
DigiKeys produktnummer
150-DSA1001DI3-024.0000TVAOTR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
DSA1001DI3-024.0000TVAO
Beskrivelse
OSC MEMS -40C-85C, 50PPM, 2.5X2.
Detaljert beskrivelse
Kategori
Frekvensstabilitet
±20ppm
Produsent
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Serie
Strøm - forsyning (maks)
6,3mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Størrelse/dimensjon
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Frekvens
Høyde - sittende (maks)
0,035" (0,90mm)
Funksjon
Standby (slå av)
Strøm - forsyning (deaktiver) (maks)
15µA
Utgang
CMOS
Baseproduktnummer
Forsyningsspenning
1,7V – 3,6V