DSA1001DI2-024.0000VAO er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Datablad
24 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,7V – 3,6V Standby (slå av) 4-VDFN
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
DSA1001DI2-024.0000VAO
DigiKeys produktnummer
150-DSA1001DI2-024.0000VAO-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DSA1001DI2-024.0000VAO
Beskrivelse
OSC MEMS AUTO -40C-85C SMD
Detaljert beskrivelse
Kategori
Forsyningsspenning
1,7V – 3,6V
Produsent
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballasje
Rør
Strøm - forsyning (maks)
6,3mA
Størrelse/dimensjon
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Høyde - sittende (maks)
0,035" (0,90mm)