DSA1001DI2-024.0000TVAO er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Microchip Technology
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Microchip Technology
På lager: 0
Datablad
24 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,7V – 3,6V Standby (slå av) 4-VDFN
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
DSA1001DI2-024.0000TVAO
DigiKeys produktnummer
150-DSA1001DI2-024.0000TVAOTR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
DSA1001DI2-024.0000TVAO
Beskrivelse
OSC MEMS AUTO -40C-85C SMD
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Forsyningsspenning
1,7V – 3,6V
Produsent
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Strøm - forsyning (maks)
6,3mA
Delestatus
Aktiv
Klassifiseringer
AEC-Q100
Baseresonator
Monteringstype
Overflatemontering
Type
Kapsling
4-VDFN
Frekvens
Størrelse/dimensjon
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Funksjon
Standby (slå av)
Høyde - sittende (maks)
0,035" (0,90mm)