25LC160C-H/SN er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
Microchip Technology
På lager: 0
Datablad
Similar
Microchip Technology
På lager: 0
Datablad
Similar
På lager: 533
Rohm Semiconductor
Rohm Semiconductor
På lager: 250
På lager: 3
onsemi
onsemi
STMicroelectronics
STMicroelectronics
På lager: 824
ABLIC Inc.
EEPROM Minne IC 16Kbit SPI 5 MHz 8-SOIC
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
25LC160C-H/SN
DigiKeys produktnummer
25LC160C-H/SN-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
25LC160C-H/SN
Beskrivelse
IC EEPROM 16KBIT SPI 5MHZ 8SOIC
Produsentens standard leveringstid
11 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
25LC160C-H/SN Modeller
Taktfrekvens
5 MHz
Emballasje
Rør
Skrivesyklustid - ord, side
6ms
Forsyningsspenning
2,5V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Driftstemperatur
-40°C – 150°C (TA)