S-25A160A0A-J8T2UD
DigiKeys produktnummer
1662-S-25A160A0A-J8T2UDTR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
S-25A160A0A-J8T2UD
Beskrivelse
IC EEPROM 16KBIT SPI 8SOP-J
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EEPROM Minne IC 16Kbit SPI 6.5 MHz 8-SOP-J
Kategori
Minnegrensesnitt
SPI
Produsent
Taktfrekvens
6.5 MHz
Emballasje
Tape og spole (TR)
Skrivesyklustid - ord, side
4ms
Delestatus
Aktiv
Forsyningsspenning
2,5V – 5,5V
Minnetype
Ikke volatil
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)