BR25H160FJ-WCE2 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | BR25H160FJ-WCE2 |
Beskrivelse | IC EEPROM 16KBIT SPI 5MHZ 8SOPJ |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | EEPROM Minne IC 16Kbit SPI 5 MHz 8-SOP-J |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | BR25H160FJ-WCE2 Modeller |
Kategori | Taktfrekvens 5 MHz |
Produsent | Skrivesyklustid - ord, side 5ms |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Forsyningsspenning 2,5V – 5,5V |
Delestatus Ikke for nye utførelser | Driftstemperatur -40°C – 125°C (TA) |