1.5SMC200CA
DigiKeys produktnummer
1.5SMC200CATR-ND - Tape og spole (TR)
1.5SMC200CACT-ND - Båndavsnitt (CT)
1.5SMC200CADKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
1.5SMC200CA
Beskrivelse
TVS DIODE 171VWM 274VC DO214AB
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
274V Klemme 5,5A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AB (SMCJ)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
1.5SMC200CA Modeller
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
5,5A
Produsent
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Overflatemontering
Toveiskanaler
Spenning - reversspenning (Typ)
171V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
190V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
274V