1.5SMC200CA | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | 1.5SMC200CA |
Beskrivelse | TVS DIODE 171VWM 274VC DO214AB |
Produsentens standard leveringstid | 25 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 274V Klemme 5,5A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AB (SMC) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | 1.5SMC200CA Modeller |
Kategori | Strøm - topp-puls (10/ 1000µs) 5,5A |
Produsent | Effekt - toppuls 1500W (1,5kW) |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Nettledningsbeskyttelse Ingen |
Delestatus Aktiv | Bruksområder Generell bruk |
Type Zener | Driftstemperatur -55°C – 150°C (TJ) |
Toveiskanaler 1 | Monteringstype Overflatemontering |
Spenning - reversspenning (Typ) 171V | Kapsling DO-214AB, SMC |
Spenning - gjennomslag (min) 190V | Leverandørens enhetsforpakning |
Spenning - klemming (maks) ved Ipp 274V | Baseproduktnummer |