SM15T200CA-E3/57T
DigiKeys produktnummer
SM15T200CA-E3/57TGITR-ND - Tape og spole (TR)
SM15T200CA-E3/57TGICT-ND - Båndavsnitt (CT)
SM15T200CA-E3/57TGIDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SM15T200CA-E3/57T
Beskrivelse
TVS DIODE 171VWM 274VC DO214AB
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
274V Klemme 5,5A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AB (SMCJ)
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
5,5A
Produsent
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Digi-Reel®
Bruksområder
Generell bruk
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Overflatemontering
Toveiskanaler
Spenning - reversspenning (Typ)
171V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
190V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
274V