RK73G1JTTD3011F er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
På lager: 0
Datablad
Direkte
Vishay Dale
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
3.01 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Brikkemotstand 0603 (1608 metrisk) Bilteknikk AEC-Q200 Tykk film
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
RK73G1JTTD3011F
DigiKeys produktnummer
2019-RK73G1JTTD3011FTR-ND - Tape og spole (TR)
2019-RK73G1JTTD3011FCT-ND - Båndavsnitt (CT)
2019-RK73G1JTTD3011FDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
RK73G1JTTD3011F
Beskrivelse
RES 3.01K OHM 1% 1/10W 0603
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
RK73G1JTTD3011F Modeller
Temperaturkoeffisient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,022" (0,55mm)