APA2106SECK
DigiKeys produktnummer
754-1059-2-ND - Tape og spole (TR)
754-1059-1-ND - Båndavsnitt (CT)
754-1059-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
APA2106SECK
Beskrivelse
LED ORANGE CLEAR SMD R/A
Produsentens standard leveringstid
7 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Oransje 601nm LED-indikasjon – frittstående 2,1V 2-SMD, ingen ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
APA2106SECK Modeller
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (Typ)
2,1V
Produsent
Strøm - test
20mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Visningsvinkel
120°
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Farge
Bølgelengde - dominant
Konfigurasjon
Standard
Bølgelengde - topp
610nm
Linsefarge
Fargeløs
Kapsling
2-SMD, ingen ledning
Linsegjennomsiktighet
slett
Leverandørens enhetsforpakning
Millicandela-klassifisering
Størrelse/dimensjon
2,10mm L x 1,00mm B
Linsestil
Rektangel med kuppelformet overside
Høyde (maks)
0,60mm
Linsestørrelse
1,70mm x 0,60mm