APA2106SYCK
DigiKeys produktnummer
754-1061-2-ND - Tape og spole (TR)
754-1061-1-ND - Båndavsnitt (CT)
754-1061-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
APA2106SYCK
Beskrivelse
LED YELLOW CLEAR SMD R/A
Detaljert beskrivelse
Gul 590nm LED-indikasjon – frittstående 2V 2-SMD, ingen ledning
EDA-/CAD-modeller
APA2106SYCK Modeller
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (Typ)
2V
Produsent
Strøm - test
20mA
Bølgelengde - topp
590nm
Størrelse/dimensjon
2,10mm L x 1,00mm B
Høyde (maks)
0,60mm
Linsestørrelse
1,70mm x 0,60mm