APA2106ZGCK
DigiKeys produktnummer
754-1780-2-ND - Tape og spole (TR)
754-1780-1-ND - Båndavsnitt (CT)
754-1780-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
APA2106ZGCK
Beskrivelse
LED GREEN CLEAR SMD R/A
Detaljert beskrivelse
Grønn 525nm LED-indikasjon – frittstående 3,3V 2-SMD, ingen ledning
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (Typ)
3,3V
Produsent
Strøm - test
20mA
Bølgelengde - topp
515nm
Størrelse/dimensjon
2,10mm L x 1,00mm B
Høyde (maks)
0,60mm
Linsestørrelse
1,70mm x 0,60mm