T543X107M025AHW060
DigiKeys produktnummer
399-T543X107M025AHW060TR-ND - Tape og spole (TR)
399-T543X107M025AHW060CT-ND - Båndavsnitt (CT)
399-T543X107M025AHW060DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
T543X107M025AHW060
Beskrivelse
CAP TANT POLY 100UF 25V 2917
Produsentens standard leveringstid
99 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
100 µF Formstøpt Tantal – polymerkondensator 25 V 2917 (7343 metrisk) 60mOhm ved 100kHz
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
T543X107M025AHW060 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Produsent
KEMET
Levetid ved temp.
2000 Hrs ved 125°C
Serie
Monteringstype
Overflatemontering
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapsling
2917 (7343 metrisk)
Delestatus
Aktiv
Størrelse/dimensjon
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapasitans
100 µF
Høyde - sittende (maks)
0,169" (4,30mm)
Toleranse
±20%
Produsentens størrelseskode
X
Nominell spenning
25 V
Klassifiseringer
COTS
Type
Formstøpt
Funksjoner
Høy pålitelighet
ESR (Equivalent Series Resistance)
60mOhm ved 100kHz