T541X107M025AH6510
DigiKeys produktnummer
399-T541X107M025AH6510TR-ND - Tape og spole (TR)
399-T541X107M025AH6510CT-ND - Båndavsnitt (CT)
399-T541X107M025AH6510DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
T541X107M025AH6510
Beskrivelse
CAP TANT 100UF 25V 20% 2917
Detaljert beskrivelse
100 µF Formstøpt Tantal – polymerkondensator 25 V 2917 (7343 metrisk) 60mOhm ved 100kHz
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
T541X107M025AH6510 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Levetid ved temp.
2000 Hrs ved 125°C
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimensjon
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapasitans
100 µF
Høyde - sittende (maks)
0,169" (4,30mm)
Toleranse
±20%
Nominell spenning
25 V
ESR (Equivalent Series Resistance)
60mOhm ved 100kHz