T541X226M050AH6510
DigiKeys produktnummer
399-T541X226M050AH6510TR-ND - Tape og spole (TR)
399-T541X226M050AH6510CT-ND - Båndavsnitt (CT)
399-T541X226M050AH6510DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
T541X226M050AH6510
Beskrivelse
CAP TANT POLY 22UF 50V 2917
Detaljert beskrivelse
22 µF Formstøpt Tantal – polymerkondensator 50 V 2917 (7343 metrisk) 75mOhm ved 100kHz
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
T541X226M050AH6510 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Levetid ved temp.
2000 Hrs ved 125°C
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimensjon
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapasitans
22 µF
Høyde - sittende (maks)
0,169" (4,30mm)
Toleranse
±20%
Nominell spenning
50 V
Formstøpt
Baseproduktnummer
ESR (Equivalent Series Resistance)
75mOhm ved 100kHz