T543X227K016AHW035
DigiKeys produktnummer
399-T543X227K016AHW035TR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
T543X227K016AHW035
Beskrivelse
CAP TANT SMD POLYMER HI-REL
Detaljert beskrivelse
220 µF Formstøpt Tantal – polymerkondensator 16 V 2917 (7343 metrisk) 35mOhm ved 100kHz
EDA-/CAD-modeller
T543X227K016AHW035 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Levetid ved temp.
2000 Hrs ved 125°C
Størrelse/dimensjon
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapasitans
220 µF
Høyde - sittende (maks)
0,169" (4,30mm)
Toleranse
±10%
Nominell spenning
16 V
ESR (Equivalent Series Resistance)
35mOhm ved 100kHz