T520D337M006ATE0157280 er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
På lager: 1 356
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
På lager: 90
Datablad
På lager: 0
Panasonic Industry
På lager: 37
330 µF Formstøpt Tantal – polymerkondensator 6.3 V 2917 (7343 metrisk) 15mOhm ved 100kHz
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
T520D337M006ATE0157280
DigiKeys produktnummer
399-T520D337M006ATE0157280TR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
T520D337M006ATE0157280
Beskrivelse
CAP TANT SMD POLYMER
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
T520D337M006ATE0157280 Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
15mOhm ved 100kHz
Produsent
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Levetid ved temp.
2000 Hrs ved 105°C
Kapasitans
330 µF
Størrelse/dimensjon
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,122" (3,10mm)
Nominell spenning
6.3 V