T520V337M006AHE0157706 er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Datablad
330 µF Formstøpt Tantal – polymerkondensator 6.3 V 2917 (7343 metrisk) 15mOhm ved 100kHz
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
T520V337M006AHE0157706
DigiKeys produktnummer
399-T520V337M006AHE0157706-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
T520V337M006AHE0157706
Beskrivelse
330.UF 6.0V
Detaljert beskrivelse
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
15mOhm ved 100kHz
Produsent
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Levetid ved temp.
2000 Hrs ved 105°C
Emballasje
Boks
Kapasitans
330 µF
Størrelse/dimensjon
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,075" (1,90mm)
Nominell spenning
6.3 V