6TPE330MFL
DigiKeys produktnummer
P16628TR-ND - Tape og spole (TR)
P16628CT-ND - Båndavsnitt (CT)
P16628DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
6TPE330MFL
Beskrivelse
CAP TANT POLY 330UF 6.3V 2917
Produsentens standard leveringstid
30 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
330 µF Formstøpt Tantal – polymerkondensator 6.3 V 2917 (7343 metrisk) 15mOhm ved 100kHz
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
6TPE330MFL Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Produsent
Panasonic Industry
Levetid ved temp.
2000 Hrs ved 105°C
Serie
Monteringstype
Overflatemontering
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapsling
2917 (7343 metrisk)
Delestatus
Aktiv
Størrelse/dimensjon
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapasitans
330 µF
Høyde - sittende (maks)
0,118" (3,00mm)
Toleranse
±20%
Produsentens størrelseskode
D3L
Nominell spenning
6.3 V
Funksjoner
Generell bruk
Type
Formstøpt
Baseproduktnummer
ESR (Equivalent Series Resistance)
15mOhm ved 100kHz