C0805C103K1RALTM er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
På lager: 4 330
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
På lager: 145 612
Datablad
10000 pF ±10% 100V Keramikkkondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
C0805C103K1RALTM
DigiKeys produktnummer
399-C0805C103K1RALTMTR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
C0805C103K1RALTM
Beskrivelse
.010UF 100V
Produsentens standard leveringstid
13 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Temperaturkoeffisient
Produsent
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Bruksområder
Emballasje
Tape og spole (TR)
Monteringstype
Delestatus
Aktiv
Kapsling
0805 (2012 metrisk)
Kapasitans
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Toleranse
±10%
Tykkelse (maks)
0,035" (0,88mm)