C0805C103K1RECAUTO7210 er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
På lager: 4 330
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
På lager: 59 457
Datablad
Walsin Technology Corporation
10000 pF ±10% 100V Keramikkkondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C0805C103K1RECAUTO7210
DigiKeys produktnummer
C0805C103K1RECAUTO7210-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
C0805C103K1RECAUTO7210
Beskrivelse
CAP CER 0805 10NF 100V X7R 10%
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
C0805C103K1RECAUTO7210 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Produsent
Klassifiseringer
AEC-Q200
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Toleranse
±10%
Tykkelse (maks)
0,035" (0,88mm)