C0805S103K1RACAUTO | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | C0805S103K1RACAUTO |
Beskrivelse | CAP CER 10000PF 100V X7R 0805 |
Produsentens standard leveringstid | 10 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 10000 pF ±10% 100V Keramikkkondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | C0805S103K1RACAUTO Modeller |
Kategori | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Produsent | Funksjoner Flytende elektrode |
Serie | Klassifiseringer AEC-Q200 |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Bruksområder |
Delestatus Aktiv | Monteringstype |
Kapasitans | Kapsling 0805 (2012 metrisk) |
Toleranse ±10% | Størrelse/dimensjon 0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm) |
Nominell spenning | Tykkelse (maks) 0,035" (0,88mm) |