C0805Y103K1RACAUTO
DigiKeys produktnummer
399-12963-2-ND - Tape og spole (TR)
399-12963-1-ND - Båndavsnitt (CT)
399-12963-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
C0805Y103K1RACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 10000PF 100V X7R 0805
Produsentens standard leveringstid
99 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10000 pF ±10% 100V Keramikkkondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
C0805Y103K1RACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Produsent
Funksjoner
Flytende elektrode, Myk terminering
Serie
Klassifiseringer
AEC-Q200
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Bruksområder
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapasitans
Kapsling
0805 (2012 metrisk)
Toleranse
±10%
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,047" B (2,00mm x 1,20mm)
Nominell spenning
Tykkelse (maks)
0,039" (0,98mm)