IL-10S-S3L-(N)
DigiKeys produktnummer
IL-10S-S3L-(N)-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
IL-10S-S3L-(N)
Beskrivelse
CONN RCPT HSG 10POS 2.50MM
Detaljert beskrivelse
10 Rektangulære konnektorer – kabinett Stikkontakt Brun 0,098" (2,50mm)
Kategori
Antall rader
1
Produsent
Monteringstype
Fritthengende (i linje)
Serie
Kontaktterminering
Klemforbindelse
Aktiv
Farge
Brun
Kontakttype
Isoleringsmateriale
Polyamid (PA66), Nylon 6/6
Kontakttype
Hunnkontakt
Merk
Kontaktpinner selges separat
Antall posisjoner
Baseproduktnummer
Avstand
0,098" (2,50mm)