IL-10P-S3EN2-1
DigiKeys produktnummer
IL-10P-S3EN2-1-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
IL-10P-S3EN2-1
Beskrivelse
CONN HEADER VERT 10POS 2.5MM
Detaljert beskrivelse
Stikkontaktuttak Gjennomgående hull 10 posisjon 0,098" (2,50mm)
Kategori
Terminaler
Loddetinn
Serie
Kontaktlengde - innstikk
0,236" (6,00mm)
Emballasje
Bulk
Kontaktlengde - stolpe
0,138" (3,50mm)
Delestatus
Aktiv
Total kontaktlengde
0,500" (12,70mm)
Kontakttype
Isoleringshøyde
0,382" (9,70mm)